O nas

Specjalizujemy się w mechanice pojazdów. Od wielu lat zdobywamy niezbędną wiedzę i umiejętności, by móc oferować naszym klientom kompleksowe usługi. Nasz serwis jest prowadzony przez doświadczonych mechaników. Dzięki temu regularnie wdrażamy nowoczesne rozwiązania i standardy obsługi klienta, które sprawdzają się w codziennej pracy. Korzystamy ze starannie wyselekcjonowanych urządzeń, by usprawnić tempo wykonywania zadań. Gwarantujemy naszym klientom usługi mechaniczne najwyższej jakości oraz pełen profesjonalizm – indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Przygotowanie do długiej podróży

W naszym serwisie kompleksowo przygotujemy Państwa samochód do planowej podróży. Serwisujemy samochody benzynowe oraz silniki diesla. Dla naszych klientów wykonujemy tradycyjne przeglądy, ale oglądamy auta również przed dłuższą trasą. Dokonamy dla Państwa sprawdzenia poziomu płynów, ocenimy, jak działają wszystkie układy, a także sprawdzimy stan ogumienia. Oddając samochód do naszego warsztatu, macie Państwo pewność, że usługa została wykonana należycie, a fachowiec dokładnie obejrzał Wasze auto pod kątem komfortu podróżowania i bezpieczeństwa. Wiemy, że w trakcie długiej podróży czasami zdarzają się wypadki losowe, dlatego dla naszych klientów świadczymy również usługę sprawdzenia koła zapasowego. Polecamy Państwu umówić się na przegląd minimum na kilka dni przed planowanym wyjazdem – najlepiej około 10 dni. Jeśli w trakcie przeglądu okaże się, że samochód nie działa prawidłowo – może będzie potrzebna naprawa skrzyni biegów lub wymiana klocków hamulcowych – zdążymy zamówić niezbędne części i wykonać naprawę pojazdu.

W naszym warsztacie zajmujemy się mechaniką samochodową, specjalizujemy się w układach: zawieszenia, kierowniczym, hamulcowym, napędowym i wydechowym – działamy kompleksowo! Naprawiamy również silniki oraz osprzęt samochodowy. Interesuje Państwa naprawa skrzyni biegów, wymiana klocków i tarcz, a może regeneracja głowic? Te i inne usługi wykonujemy w naszym serwisie samochodowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Biorąc na warsztat Państwa samochód, dokładamy wszelkich starań, aby należycie wykonać usługę i jak najszybciej oddać auto gotowe do jazdy – wiemy, że dla wielu osób dzień bez samochodu oznacza realne problemy komunikacyjne i organizacyjne. W naszym serwisie możecie Państwo liczyć na pełne zrozumienie i indywidualne podejście!

Spełniamy oczekiwania klientów

Rozumiemy i wiemy z własnego doświadczenia, że w dzisiejszych czasach funkcjonowanie bez samochodu jest trudne, dlatego nasze usługi wykonujemy szybko i fachowo – tak, aby nie musieli Państwo tracić czasu na poprawki. Kładziemy nacisk na terminowej realizacji zleceń, ponieważ szanujemy Państwa czas. W naszej codziennej pracy staramy się spełniać oczekiwania klientów, dlatego zawsze służymy radą i pomocą. Dużo czasu poświęcamy na indywidualne konsultacje i diagnostykę. Określamy, co można poprawić w samochodzie, by lepiej i dłużej działał. Zależy nam, by klienci zgłaszali się do naszego serwisu z każdą, najdrobniejszą usterką i obawą – chętnie pomożemy. Wyjaśnimy wątpliwości, a w razie potrzeby zaproponujemy korzystne zmiany oraz doradzamy, jak prawidłowo dbać o auto.

Oferta

Mamy niezbędną wiedzę i doświadczenie z zakresu mechaniki pojazdów, by móc proponować Państwu kompleksowe usługi. Działamy, jako profesjonalny serwis i wykonujemy dla naszych klientów przeglądy, usuwamy drobne usterki oraz zajmujemy się poważnymi awariami. Nigdy nie zostawiamy klienta bez wskazania możliwego rozwiązania i zawsze szukamy najlepszego wyjścia z danej sytuacji.

 

Kompleksowa oferta – zadbamy o każdy pojazd

Wykonujemy kompleksowe i bieżące naprawy układu zawieszenia kierowniczego, hamulcowego i napędowego. Podejmujemy się takich zadań jak: remonty silników, naprawa zawieszenia, naprawa skrzyni biegów. Zajmujemy się profesjonalną diagnostyką i regeneracją filtrów cząstek stałych DFP, FAP. W naszym serwisie możliwa jest również naprawa DPF oraz naprawa układów wydechowych. Prowadzimy również bieżące drobne naprawy, wymieniamy także płyny eksploatacyjne w samochodach, by zapewnić naszym klientom optymalne warunki do bezpiecznej i komfortowej jazdy w trasie i po mieście.

Profesjonalne czynności serwisowe

Jeśli interesuje Państwa profesjonalnie wykonany remont silnika, zapraszamy do naszego serwisu w Łodzi. Naprawa silników samochodowych jest związana z ich zużywaniem się w miarę czasu eksploatacji oraz przejechanych kilometrów. Na podstawie oględzin trzeba podjąć decyzję, czy bardziej opłacalną dla klientów usługą będzie naprawa silników, czyli regeneracja, czy kapitalny remont.

Profesjonalna pomoc w każdej sytuacji

Potrzebujecie Państwo szybkiej pomocy, bo coś stuka podczas jazdy autem? Chcecie wykonać generalny przegląd pojazdu przed rodzinnymi wakacjami? Zapraszamy do naszego serwisu samochodowego. Szybko zdiagnozujemy usterkę i usuniemy jej przyczynę, wykonamy kompleksowy przegląd i pomożemy przygotować auto do dłuższej jazdy. Wiemy, że czas ma dzisiaj ogromne znaczenie, a samochodu potrzebuje niemal każdy. Dlatego pomagamy klientom i maksymalnie skracamy czas potrzebny na naprawę, zachowując wszystkie procedury i dbając przy tym o bezpieczeństwo.

Doświadczenie i zadowolenie klientów

Wybierz warsztat, któremu możesz zaufać

Serwis samochodów w Łodzi prowadzimy od ponad 10 lat. Przez cały ten czas zwiększamy swoje umiejętności oraz inwestujemy w szkolenia z nowych technologii wykorzystywanych w mechanice samochodowej. Kadra mechaników codziennie stara się sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom związanym z regeneracją maglownic, regeneracją układów kierowniczych, wymianą hamulców i wieloma innymi naprawami samochodowymi.

Adres:

ul. Strykowska 33/43
91-725, Łódź

Email:

darekdominik@op.pl

Godziny pracy:

Pn-pt: 8:00 - 16:30