Kompleksowy serwis olejowy

Twój mechanik w Łodzi
Kompleksowy serwis olejowy ​

1

Usługa wymiany oleju silnikowego – kompletny serwis

2

Wymiana filtrów powietrza, oleju, kabiny, paliwa

3

Usługa napełniania , odgrzybiania i dezynfekcji klimatyzacji stary i nowy czynnik wszystkie typy

4

Zapewniamy wszystkie rodzaje olejów i filtrów

Wymiana oleju silnikowego to jedna z najważniejszych czynności serwisowych. Jednostka napędowa do prawidłowej pracy wymaga optymalnego smarowania. Dlatego powinieneś zadbać o regularny serwis olejowy samochodu. W naszym warsztacie zyskasz kompleksowe i fachowe wsparcie w tym zakresie. Nie wiesz, jaki olej został dodany przy ostatniej wymianie? Nasi specjaliści dobiorą najlepszy produkt dedykowany do Twojego modelu auta. To zapewni optymalne warunki pracy silnika i znacznie wydłuży jego żywotność. Dostępność olejów silnikowych na rynku jest ogromna. Nie każdy jednak nadaje się do konkretnego modelu pojazdu. Dlatego wybór właściwego oleju jest jedną z kluczowych decyzji. Nasi specjaliści zadbają, aby Twój silnik otrzymał najlepsze możliwe smarowanie.

W ramach serwisu olejowego dokonamy również wymiany filtra oleju, powietrza i kabinowego. Dzięki temu uchronimy jednostkę napędową przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami oraz zapewnimy najlepszą jakość powietrza w kabinie pasażerskiej. Zapewniamy dostępność części eksploatacyjnych do wszystkich modeli aut. Dobieramy je na podstawie specyfikacji producenta. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na poszukiwanie odpowiednich części czy płynów eksploatacyjnych. Wymiana oleju silnikowego odbywa się sprawnie i zgodnie z najlepszymi standardami. Możesz zostawić u nas samochód lub umówić się na konkretną godzinę.

Interesuje Cię wymiana oleju silnikowego w aucie? Skontaktuj się z nami. Umówimy dogodny dla Ciebie termin serwisu olejowego.

Przyprowadź swój samochód i sprawdź jak pracujemy

Nasze usługi w całej Polsce

Oferujemy usługi na terenie całego kraju.

Nasz kurier odbierze od Ciebie uszkodzone części, a po na prawie bezzwłocznie odwiezie ją do wybranego przez Ciebie punktu.

Wszystkie wykonywane przez naszą firmę usługi regeneracji / naprawy przekładni kierowniczych i maglownic są objęte pisemną 12-miesięczną gwarancją.

Naprawa i regeneracja przekładni kierowniczych

Naprawa i regeneracja maglownic

Adres:

ul. Strykowska 33/43
91-725, Łódź

Email:

darekdominik@op.pl

Godziny pracy:

Pn-pt: 8:00 - 16:30