Naprawa zawieszenia samochodowego

Twój mechanik w Łodzi
Naprawa zawieszenia samochodowego

1

Naprawa wymiana belek zawieszenia, naprawa zawieszenia tył, wymiana tulei.

2

Wymiana łożysk kół, piast

3

Diagnostyka zawieszenia samochodowego sprawdzenie usterki, wykrycie usterki, kompleksowa usługa naprawy zawieszenia. Profesjonalne doradztwo w zakresie zawieszenia samochodowego

4

Wykonujemy usługi wymiany amortyzatorów, sprężyn zawieszenia, wahaczy, sworzni wahaczy,wymiana tulei,  silentblocków, wymiana drążków kierowniczych, końcówek drążków kierowniczych.

Do wszystkich naprawa używamy renomowanych sprawdzonych części.

ZAPEWNIAMY CZĘŚCI
Po wykonanej usłudze naprawy zawieszenia wykonujemy geometrię kół.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie napraw zawieszenia samochodowego oraz profesjonalny sprzęt i ściągacze specjalistyczne.

Zawieszenie pojazdu to bardzo ważny układ, który zapewnia nie tylko komfort podróżowania, ale przede wszystkim wpływa na przyczepność pojazdu do podłoża. Dlatego tak ważna jest regularna kontrola jego elementów. Oferujemy kompleksowy serwis zawieszenia niezależnie od marki i modelu auta. Nasi specjaliści dysponują wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie.

Nasza oferta obejmuje następujące usługi:

  • diagnostyka układu zawieszenia,
  • wymiana amortyzatorów,
  • wymiana sprężyn zawieszenia,
  • wymiana belek zawieszenia,
  • wymiana sworzni,
  • wymiana wahaczy,
  • wymiana tulei,
  • wymiana silentblocków wahacza,
  • wymiana drążków kierowniczych oraz końcówek drążków kierowniczych.

Profesjonalny serwis zawieszenia pozwala w porę wychwycić wszelkie nieprawidłowości. Zbyt późna wymiana jednego elementu wpływa negatywnie na funkcjonowanie pozostałych podzespołów. W konsekwencji podnosi to sumaryczne koszty serwisu. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na sprawną diagnostykę zawieszenia i ograniczenie wydatków. Szybka naprawa to także gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa podczas jazdy.

Wszystkie prace wykonujemy zgodnie ze sztuką. Dysponujemy wiedzą oraz nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać usługę szybko, sprawnie i rzetelnie. Zapewniamy dostępność oryginalnych części oraz wysokiej klasy zamienników do większości pojazdów. To daje Ci gwarancję bezproblemowej realizacji usługi.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin wizyty. Zadbaj o regularny serwis zawieszenia i maksymalny poziom bezpieczeństwa dla Ciebie oraz pasażerów.

Przyprowadź swój samochód i sprawdź jak pracujemy

Nasze usługi w całej Polsce

Oferujemy usługi na terenie całego kraju.

Nasz kurier odbierze od Ciebie uszkodzone części, a po na prawie bezzwłocznie odwiezie ją do wybranego przez Ciebie punktu.

Wszystkie wykonywane przez naszą firmę usługi regeneracji / naprawy przekładni kierowniczych i maglownic są objęte pisemną 12-miesięczną gwarancją.

Naprawa i regeneracja przekładni kierowniczych

Naprawa i regeneracja maglownic

Adres:

ul. Strykowska 33/43
91-725, Łódź

Email:

darekdominik@op.pl

Godziny pracy:

Pn-pt: 8:00 - 16:30